Warning (2): session_start(): open(/home/bonavet.cz/session/sess_b6osf6t2fqmef3ul8kcjbp6vhca3j3gi, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) [CORE/Cake/Model/Datasource/CakeSession.php, line 661]
BONAVET - veterinární ordinace | Veterinární péče o malá zvířata

Vítejte na webu veterinární ordinace BONAVET

NOVINKA V ČEKÁRNĚ

Instalovali jsme do čekárny nové zařízení pro ohlášení příchozích klientů, které usnadní odbavení čekajících. Nebojte, je to jednoduché - stačí si na dotykové obrazovce vybrat typ návštěvy a pak zadat příjmení majitele a jméno mazlíčka.

Masarykova ZŠ a MŠ

Ke standardu našeho pracoviště patří dlouhá ordinační doba. Pro úsporu Vašeho času a urychlení doby strávené v čekárně nabízíme možnost objednání (osobní či telefonické) na Vám vyhovující den a hodinu.

Masarykova ZŠ a MŠ

Disponujeme inhalační anestezií s monitoringem při operacích a možností hospitalizace ošetřovaných zvířat. Konzultace a úzká spolupráce se specialisty je zárukou moderního přístupu k pacientům, zvláště v komplikovaných případech.

Masarykova ZŠ a MŠ

Zajistili jsme pro Vás parkování na vyhrazeném parkovišti přímo před ordinací (v ulici Blahoslavova) a možnost placení prostřednictvím platebních karet.

Masarykova ZŠ a MŠ

Naší filozofií je osobní a vlídný přístup ke klientům a permanentní vzdělávání lékařů. V práci nám pomáhá bohaté přístrojové zázemí naší ordinace.

Informace o zpracování osobních údajů si můžete pročíst v tomto dokumentu:    GDPR (.pdf)


Pes a kočka
Warning (2): Unknown: open(/home/bonavet.cz/session/sess_b6osf6t2fqmef3ul8kcjbp6vhca3j3gi, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) [Unknown, line 0]